Ochrana soukromí

Webové stránky www.auxilto.cz (dále web) nesbírají žádné osobní údaje jednoznačně identifikující návštěvníka webu.        

Na webu není odkaz na přihlášení se k newsletteru (e-mail adresa), vstup do sekce Léky na předpis není podmíněn odevzdáním osobních údajů (e-mail adresa, datum narození) apod. Zároveň není na webu žádný prolink na sociální sítě. Na webu není ani žádný skrytý kód, který by dokázal získávat informace z uživatelova zařízení (např. uložené dokumenty, fotky, hesla).

Web nepoužívá žádné vlastní cookies (ani přechodné, ani trvalé). Z cookies třetích stran je aktivní pouze Google Analytics.        

Google Analytics je sběr informací o chování návštěvníků webu, které umožňují přizpůsobovat web potřebám návštěvníků. Částečně tyto informace může využívat i samotný Google, ale primárně je Google Analytics určen pro interní monitoring. Na základě informací z Google Analytics lze získat informace o počtu návštěvníků, jaká témata (sekce, produkty) je zajímají nejvíc, z jakých regionů přicházejí, jaká používají zařízení, operační systémy, prohlížeče, jak dlouho tráví čas na webu atd.

Dále může Google získávat informace o chování takového uživatele, který využívá prohlížeč Google Chrome a zároveň je do prohlížeče nalogován. Touto cestou však získává informace o uživateli jako celku (jeho celkovém chování na internetu, nikoliv jen při návštěvě www.auxilto.cz), což už přímo s provozem webu nesouvisí.

Jediné informace, které se sbírají, vychází z povahy a (infra)struktury internetu. Jedná se o informace jako je např. IP adresa klienta, informace o poskytovateli internetu klienta, internetový prohlížeč klienta, verze operačního systému (Jde o informace, které umí sbírat jakékoliv jiné www stránky.)

Kontaktní adresa: info@auxilto-healthcare.cz